Odstraňování podlahové krytiny

Odstraňování podlah
Odstraňování podlahové krytiny

Rádi měníme náš domov k lepšímu, renovujeme, upravujeme. Chceme-li vyměnit starou podlahu za novou, ve většině případů nás čeká těžký úkol.

Kdo někdy strhával staré opotřebované lino z podlahy, nebo byl nucen odstraňovat jinou podlahovou krytinu, určitě potvrdí, o jak namáhavou a nepříjemnou práci se jedná. Vyžaduje to nejen vhodné pomůcky a nářadí, ale také pořádnou dávku síly a zručnosti. Samozřejmě, že taková činnost zabere i značnou dobu. Hlavně v případech, když se jedná o krytinu kvalitně přilepenou, nebo o starou poctivou dlažbu, která nevyhovuje dnešním moderním nárokům na bydlení.

 Odstraňování podlahové krytiny

Firma JANSER

Všech těchto nepříjemným starostí se jednoduše zbavíte, pokud tyto náročné práce zadáte odborníkům. Těmi rozhodně jsou pracovníci firmy JANSER – odstraňování podlahové krytiny Praha 4. Všechny druhy podlahových krytin odstraní ve vašem domě či bytě, v kancelářích, skladech a v jakýchkoliv jiných prostorách.

Tyto práce provádí rychle, spolehlivě a za velice přijatelnou cenu. Kromě strhávání lina, PVC, gumy, koberců a jiných materiálů, provádí firma i strhávání starých parket, korku nebo dlažby. Využívá přitom moderní technologie, které účinně nahrazují lidskou lopotu a spolehlivě odstraní podlahové krytiny i nánosy lepidel, tmelů či betonu. Jedinečnou práci zastane strhávačka Ride-on, se kterou firma disponuje jako jediná společnost v České republice.

Předností strhávačky je rychlost a neomezené možnosti. Dokáže strhnout téměř jakoukoliv podlahovou krytinu včetně lepidel či stěrek. Jelikož se pohybuje po vlastní ose, musí být na dané místo bezbariérový přístup, nákladní výtah, popřípadě alespoň vysokozdvižný vozík. Překážkou nejsou dva až tři schody, ty lze překonat pomocí nákladní rampy po které strhávačka vyjede z auta. Zákazník si musí pouze zajistit vhodný odpadový kontejner a 1-2 osoby k nakládání odpadu.

Nářadí

Kromě strhávání podlahových krytin společnost nabízí nářadí pro podlaháře a stroje určené podlahářům a podobným řemeslníkům. Jedná se například o brusky, svařovací techniku, stroje na řezání atd. V jejím sortimentu jsou i pracovní oděvy, ochranné pomůcky, přípravky na čištění podlahových krytin, ale také zařízení pro specializované prodejny podlahových krytin.