Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Jezírka, domácí čističky, septiky - bydleti.cz

Jezírka, domácí čističky, septiky

Septik
Jezírka, domácí čističky, septiky

O přírodu a prostředí, které nás obklopuje, bychom měli dobře pečovat. Dnešní technologie a nejrůznější chemické přípravky umožňují čištění odpadních vod, ale také udržování čistoty vody v zahradních jezírkách a jiných vodních nádržích v souladu s ochranou životního prostředí.

Majitelé domácích čističek odpadních vod, zrovna tak obce vlastnící obecní čističku, mohou využívat širokého spektra produktů, které nabízí firma Subio Eko s.r.o. V jejím sortimentu jsou přípravky vyrobené na bázi nepatogenních enzymů a bakterií, určené do čističek odpadních vod, septiků a žump. Obsahují přírodní bakterie a enzymy, které urychlují rozklad kalů biologického původu, eliminují zápach a také snadnější rozkládání tuků.

Produkt SET pro žumpy a septiky

Pro urychlení procesu rozkladu biologické hmoty v čističkách, domácích žumpách a septicích prodává firma Subio Eko mimořádně kvalitní BIO přípravky. Jejich vysoká účinnost a efektivita je dána přítomností užitečných enzymů a bakterií, které proces tlení a rozkladu urychlují. Doporučit lze především přípravek SeptiClean, který se prodává i s urychlovačem rozkladu. Dále je možno zakoupit tablety Free Flo Pills, určené rovněž do žump, septiků a domácích čističek.

Produkt SET pro domovní čistírny

Například přípravek OxyBreak zajišťuje bezchybný chod domácí čističky odpadních vod tím, že snižuje tvorbu kalů organického původu. Současně zamezuje tvorbě zápachu a je velice šetrný k životnímu prostředí.
Současně si můžete zakoupit čistící prostředky k mytí nádobí nebo čištění WC, které nepoškozují naočkované bakteriální kultury v domácí čistírně odpadních vod. Klasické přípravky způsobují odumírání bio kultur, a proto je pro domácí čističku nutné používání BIO čistících prostředků, které obsahují nepatogenní užitečné směsi enzymů.

Aqua CB - zahradní jezírka

Subio Eko nabízí také bio přípravky pro zahradní jezírka. Obsahují užitečné bakterie a enzymy, které udržují vodu stále čistou, přitom neuškodí ani rybám či rostlinám. Jejich účelem je i likvidace sinic. Navíc jsou zdravotně nezávadné i pro člověka, takže je lze aplikovat i do koupacího jezírka.

Jezírka, domácí čističky, septiky
 

Doporučené články