Půdy Praha pro romantické bydlení

Půdní byty
Půdy Praha pro romantické bydlení

Mnozí majitelé činžovních domů v Praze mají ukrytý nevídaný kapitál v půdních prostorách svého objektu.

Půdy odjakživa sloužily k odkládání vysloužilých věcí a k sušení prádla a ještě v nedávné minulosti bylo nepředstavitelné, že by zde někdo mohl bydlet. Půdní prostory vždy měly a v mnoha případech stále mají jediné obyvatele v podobě holubů.

Přitom jsou to ideální místa pro komfortní a romantické bydlení. Vlastníci takovýchto domů mají spoustu starostí s jejich provozem a údržbou. I když uvažují o využití půdy, odkládají své rozhodnutí pro nedostatek peněz i informací. Přitom jim peníze vlastně na půdě doslova leží. Stačí se obrátit na stavební firmu Půdy realizace s.r.o., která za ně vyřeší vše, co je třeba. Nejenže za výhodnou cenu odkoupí půdní prostory, ale jako protislužbu jim zajistí stavební práce a zmodernizuje celý dům. Prodej půdních prostor se tak pro majitele domu stane výhodným obchodem po všech stránkách.

V rámci realizace půdní vestavby stavební firma provede nutné opravy, po dohodě s majitelem domu vymění okna a dveře, zvelebí společné prostory, fasádu, ale i rozvody vody, elektřiny a plynu. Půdní vestavby si vyžadují i novou střechu, což je pro majitele domu jedna z největších výhod prodeje těchto prostor. 

Realizace půdní vestavby vyžaduje složitou přípravu, kterou stavební firma samozřejmě zajistí. Na prvním místě se jedná o zjištění celkového stavu domu a především stavu půdy. Zjistí, jaký je stupeň opotřebení krovů, podlahy, jakým způsobem by se propojily rozvody energií a odpady. Poté následuje projektová dokumentace, zajištění potřebných povolení, jednání s příslušnými úřady a nakonec pochopitelně revize a úklidové práce nejen půdy, ale i všech společných prostor v domě.

Půdní prostory Praha dokonale využívají jedinečné možnosti, které skýtají půdy a podkroví v Praze. Půdní byty nabízejí svým obyvatelům klidné a romantické bydlení v moderně vybaveném bytě a především jedinečné výhledy na okolní střechy a věhlasné pražské věže. Pro majitele domu znamenají půdní byty výnosné zhodnocení jejich majetku a zároveň příležitost ke zvelebení vnější i vnitřní části domu. Více informací najdete na www.pudypraha.cz.

Půdy Praha pro romantické bydlení