Dřevostavby? Úsporné, moderní a ekologické domy!

Bungalov
Dřevostavby? Úsporné, moderní a ekologické domy!

Přemýšlíte nad pořízením dřevostavby? Myslíte si, že se jedná o staré a nemoderní roubenky, které snadno podlehnout červotočům i ohni?

Věřte, že v dnešní době je tomu již úplně jinak! Dřevostavby jsou dnes téměř plnohodnotným rodinným domem, který svým majitelům nabízí mnoho výhod. I levné dřevostavby jsou energeticky úsporné, ekologické i kvalitní, tak proč je nezkusit?

Jaké výhody dřevostavby nabízí?

Mezi hlavní výhody dřevostavby patří její rychlost výstavby, kdy bydlet můžete již do měsíce, nízká hmotnost stavby i vysoká protipožární odolnost plášťů budovy. Stavby jsou energeticky úsporné a vy můžete šetřit až desetitisíce za rok. Stavba je staticky naprosto bezpečná a to i při zemětřesení či jiných otřesech. Dřevostavby jsou v dnešní době navíc opravdu moderní a těšit se můžete na stylový a moderní vzhled!

Pokud se stále nemůžete rozhodnout, rozhodně nepodléhejte častým mýtům. Dřevostavby nejsou více náchylné na houby a červotoče a rozhodně nemají horší tepelně-izolační vlastnosti. Ba naopak. Téměř ihned se vytopí a jedná se tak o výbornou úsporu při vytápění.

Dřevostavby? Úsporné, moderní a ekologické domy!

Komu se svěřit do rukou? Jedině profesionálům!

Při stavbě dřevostavby byste se rozhodně měli svěřit do rukou profesionálům v oboru. Obrátit se můžete například na společnost Dřevostavby-GlexiDomy s.r.o., která staví levné dřevostavby Olomouc a okolí. Těšit se můžete nejen na kvalitně odvedenou práci, ale také skvělé ceny a komplexní servis.
Sám majitel společnosti k tomu dodává: „Zabýváme se výstavbou montovaných dřevostaveb na klíč a zároveň našim klientům poskytujeme komplexní servis, pomoc a odborné poradenství v rámci celé ČR. Realizujeme dřevostavby dle typizovaných staveb z naší nabídky, ale protože si naše firma zakládá na individuálním přístupu ke každému klientovi, rádi se ujmeme i výstavby domu podle vašeho návrhu.“ Neváhejte a svěřte se do rukou profesionálům i Vy.