Co nabízí moderní zahradnické firmy

Co nabízí moderní zahradnické firmy

Zahradnické firmy a zahradní architekti jdou s moderní dobou a i oni nabízí nové služby a postupy při vytváření okrasných zahrad, květinových aranžmá a ostatních služeb, které jsou spojené s přírodou.

Nejnovějším trendem v oblasti zahradní architektury, jsou takzvané vertikální zahrady, které jak už samotný název napovídá rostou po zdech.

Vertikální zahrady jsou stylové

Vertikální zahrady jsou stylové hned z několika důvodů, rostlinky jsou zavěšené na stěně, dají se tvarovat podle potřeb zákazníka a díky tomu vytváří jedinečnou atmosféru v místnosti.
Vertikální zahrady se dají tvarovat podle dispozice interiéru. Nemusí tedy držet jenom obdélníkový tvar, ale lze jej i umístit do výšky, tvarovat podle potřeb místnosti nebo na přání zákazníka. Vertikální zahrady se skvěle hodí firemních prostor, kanceláří, ale i do domácností kde si potrpí na jedinečnost a styl. Vertikální zahrady mají automatický závlahový systém, který se postará o pravidelné zalévání vaší zeleně. Je však důležité starat se o zelenou stěnu a pravidelně ji kontrolovat proti výskytu chorob a škůdců. Zahradnické firmy však nabízí v rámci instalace vertikální zahrady i pravidelný servis, který udrží vaši vertikální zahradu v krásném a stylovém vzhledu.

Co nabízí moderní zahradnické firmy

Pronajměte si rostliny na firemní večírek

Pronájem rostlin a květin je skvělou možností, jak oživit váš firemní večírek. Bohatě zdobené květiny rozzáří každý interiér a navodí příjemnou atmosféru. Fantazii se meze nekladou a s květinovým aranžmá lze vytvořit téměř cokoliv.
V případě, že chcete vytvořit ve firemní oázu klidu a pohody, můžete vyzkoušet jednu z nových služeb, které zahradnické firmy nabízí. Pronájem rostlin vám zajistí pravidelnou dodávku květinových aranžmá do vaší firmy. Nemusíte se o nic starat. Podle domluvy, jsou dováženy nové čerstvé květiny, které podtrhnou vzhled vaší recepce či firemních prostor. Je to jeden z dalších způsobů, jak zaujmout interiérem stávající či budoucí zákazníky.

Co nabízí moderní zahradnické firmy