Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Recept na atraktivní venkovní terasu - bydleti.cz

Recept na atraktivní venkovní terasu? 2cm dlažby, které jsou pastvou pro oči.

venkovní dlažba
Recept na atraktivní venkovní terasu? 2cm dlažby, které jsou pastvou pro oči.

Přestavujete si svou venkovní terasu jako originální místo, hodné obdivu? Vaše představy vám mohou splnit 2cm dlažby na terasy. Mají ten nekrásnější design, jaký si jen lidská fantazie dovede představit. Jak by se vám líbila venkovní dlažba v imitaci barevných dřevěných prken, dlažba s dokonalými mramorovými strukturami nebo taková, která vypadá jako abstraktní obraz, namalovaný akvarelovými barvami?

2cm venkovní dlažby na terasy se vyrábějí nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku, které jim propůjčují řadu originálních designů. Inspirujte se fotografiemi.

Venkovní dlažba v imitaci dřeva bude na terase hýřit barvami v odstínech tyrkysové či hnědé

Tyrkysovou, blankytně modrou, hnědou nebo béžovou. Těmito a dalšími barvami hýří venkovní dlažba Karacter v imitaci dřeva, která svým tvarem připomíná dřevěná prkna. U společnosti M.B.KERAMIKA je tato mrazuvzdorná dlažba k dostání také pouze v hnědo-béžových odstínech. Libí sa  vám dřevo na terasách? Keramická dlažba na terasy je skvělou alternativou dřevěné podlahy, protože je odolná vůči vodě a nepodléhá hnilobě.

Venkovní dlažba v imitaci dřeva Karacter má krásné barvy. 

2cm dlažby na terasy mají nespočet nádherných designů a pokládají se na terče, do trávy nebo do štěrku. Jaké jsou výhody pokládky dlažby na terče? Proč je pro terasy lepším řešením mrazuvzdorná keramická dlažba než například betonové dlaždice? To se dočtete v článku o výhodách dlažby na terasu.

Venkovní dlažba v imitaci kovu bude na terase připomínat umělecký obraz namalovaný akvarelem

Venkovní dlažba Corten povýší pobyt na terase na umělecký zážitek! Tato mrazuvzdorná dlažba na terče svým designem ztvárňuje kovové povrchy, které působí tak, jako by do nich malíř přimíchal akvarelové barvy. Zkrátka radost pohledět. Dlažba na terasu má také variantu pro interiér ve stejném designu. Umožňuje tak perfektně sladit třeba obývák s přilehlou terasou.

 

Venkovní dlažba v imitaci kovu Corten má také interiérovou variantu.

Venkovní dlažba v imitaci mramoru může být luxusním klenotem zejména na terasách pro náročné

Toužíte po terase s nádechem luxusu? Mramorová podlaha navodí luxusní atmosféru na terase naprosto dokonale, ať už je vaše terasa prostranná nebo má jen pár metrů čtverečních. Dlažba na terasu Orobico  imituje onyxový mramor, který je charakteristický svou vrstevnatostí. 2cm dlažba na terasu imitující mramor je na rozdíl do přírodního mramoru velmi odolná a snadno se čistí.

Dlažba na terasu v imitaci mramoru Orobico má luxusní design.

Hledáte i další netradiční venkovní dlažby? Nechte si od specialistů z M.B.KERAMIKY poradit online, třeba i ve večerních hodinách

Všechny výše uvedené venkovní dlažby mají formát 50x100 cm, který přispěje k optickému zvětšení terasy. 2cm dlažby na terasy mohou mít i jiné originální designy. Inspirujte se na Netradiční venkovní 2cm dlažby. Hledáte na terasu i tradiční designy pro realizaci vaší terasy, jako například imitaci kamene, dřeva nebo betonu? Potřebujete poradit, jaká venkovní mrazuvzdorná dlažba bude pro vaši terasu tím nejlepším řešením?

Kontaktujte specialisty z online centra společnosti M.B.KERAMIKA. V pracovních dnech a o víkendu jsou tady pro vás i večer a rádi vám poskytnou okamžitou odpověď na jakýkoliv dotaz. Pro inspiraci vám mohou poslat fotografie nebo videa venkovních dlažeb.