Venkovní rolety, jak je možná neznáte! V hlavní roli: barvy.

venkovní rolety
Venkovní rolety, jak je možná neznáte! V hlavní roli: barvy.

Nejsou rolety jako rolety. Přiznejme si – často se rozhodujeme na základě vzhledu. Proto jedním z hlavních parametrů pro výběr těch pravých venkovních rolet je právě i jejich barva. Ale možná jste nevěděli, že venkovní rolety Minirol si můžete zvolit zcela podle svého vlastního vkusu – záleží jen na typu rolet.

Předokenní rolety z lamel

Je libo méně výraznou béžovou či šedou nebo se chcete raději odvázat a sáhnete po roletě například v zelené barvě? U předokenních rolet si můžete vybrat z široké palety různých barev a odstínů známého vzorníku RAL. Veškeré viditelné části rolety, tedy box, vodicí lišty, koncovou lamelu a i lamely, vám následně podle vašeho přání nalakujeme. Ano, přesně tak, my sami. Výrobce produktů Minirol se totiž může pyšnit svou vlastní práškovou lakovnou. A nejen tak ledajakou – patří mezi hrstku moderních práškových lakoven v České republice, které vlastní světovou certifikaci Qualicoat. Ta vám zaručuje kvalitu práškových nátěrů na hliníkových roletách.

 

Tíhnete-li k přírodním barvám a vzorům, jistě vás potěší i možnost zvolit si rolety v dřevěném dekoru. Nedaří se vám vybrat si mezi barvami tu pravou? Váháte mezi dvěma odstíny? Minirol myslí i na nerozhodné! S možností lakování bicolor můžete mít rolety dokonce ve dvou barvách – z každé strany jinou.

Screenové rolety

Toužíte po venkovních roletách, ale zároveň nechcete přijít o výhled ven? Pak pro vás budou pravděpodobně ideální screenové clony proti slunci. A samozřejmě, i tento model rolet si můžete vybrat v paletě několika odstínů. Celý rám screenové rolety, který se skládá z boxu, vodicí lišty a koncové lamely, můžete mít v některé ze základních barev. Pokud je vám to málo, rozhodně jej dokážeme nalakovat i podle jakékoliv vaší osobní preference ze vzorníku RAL. Stejně jako v případě lamelových rolet, dekor dřeva může zdobit váš dům i v podobě screenových rolet. Kromě samotného rámu je potřeba vybrat si i vzor tkaniny rolet. 

Tak co, už máte rozhodnuto? Pokud si ještě nejste zcela jistí, jaký typ rolet se do vašeho domu bude hodit nejlépe, přečtěte si hlavní důvody, kdy zvolit předokenní rolety a kdy zase spíše ty screenové.

 

Jsme Minirol, těší nás!

Kvalitní stínicí techniku nebo garážová vrata na míru můžete mít vy, a to jak doma, tak i ve své firmě! Společnost BUILDING Shutter Systems je výrobcem screenových clon, předokenních rolet, sítí do oken a rolovacích garážových vrat pod značkou Minirol. Rádi splníme vaši představu o vysněné stínící technice.