Úklid můžete mít lepší

úklid
Úklid můžete mít lepší

Koho by bavilo uklízet? Je to nikdy nekončící činnost, která zabírá hrozně moc času. U větších bytů a domů na jednom konci skončíte a na druhém můžete s uklízením zase znovu začít. Ale úklid můžete mít lepší než dosud. A to doslova.

Stačí když o něj za vás postará profesionální úklidová firma s názvem Lepší úklid doma i v kanceláři nebo obchodě.

Lepší úklid s.r.o. má více než 13 let zkušeností s úklidovými službami a správou majetku. Její výhodou jsou profesionální zaměstnanci, kteří pracují nejmodernějšími metodami a za pomoci nejnovějších technologií v oblasti úklidu. Důraz kladou také na používání ekologických přípravků a důsledné třídění odpadů. Firma garantuje profesionální úklidové služby, které svým klientům poskytuje 7 dní v týdnu a v časech, které klientům nejlépe vyhovují, klidně i v noci. Cílem firmy je maximální spokojenost klientů, kterým šijí služby na míru, přesně podle jejich potřeb.

Firma nabízí úklidové služby jak domácnostem, tak komerčním subjektům. Uklidí jak firemní kanceláře, obchody, bytové domy, ať už jsou ve správě sdružení vlastníků, družstva nebo patří soukromému majiteli. Dále nabízí profesionální mytí oken, strojové čištění podlah a garáží, úklid sněhu a postarají se i o vaši zeleň. Mezi zákazníky společnosti jsou také úřady a další subjekty, které provozují veřejné budovy.

Ať už potřebujete jen čas od času generální úklid, nebo preferujete úklid domácnosti klidně i několikrát za týden, Lepší úklid vám vyjde vstříc. Úklid domácností je velmi individuální službou, protože každý zákazník má jiné úklidové preference i rozdílné časové možnosti. Lepší úklid poskytuje úklid domácností a bytových prostor s plochou od 100 m2. Můžete si objednat úklid jednorázový, pravidelný i generální, vyčištění koberců nebo umytí oken. Firma je pojištěna proti způsobení škody až do výše 5 milionů korun. Na profesionalitu této úklidové firmy se můžete spolehnout.