Pokud jde o kov, nic není nemožné

kov
Pokud jde o kov, nic není nemožné

I v digitální době je stále důležité vědět, kde najdete dobré řemeslníky, kteří jsou experty ve svém oboru.

Pokud potřebujete cokoli kovového, právě takové odborníky najdete ve firmě Kovovýroba Pokorný. S kovy to skutečně umí, takže vám jistě pomohou nakoupit, vyrobit, opracovat, ale také opravit jakýkoli kovový díl, součástku nebo celý výrobek.

Vyrobit a namontovat vám tak mohou třeba oplocení, včetně branek, bran, vrat, kovových dveří nebo průchodů pro bytové domy a jejich zahrady, ale také pro průmyslové či zemědělské areály. Pro ně firma dodává průmyslové brány a vrata s pojezdem ovládaným elektropohonem. S výběrem konkrétního typu oplocení i vstupu vám samozřejmě také poradí, stejně jako v případě, kdy nějaká firma nebo živnostník potřebuje například konstrukci kovové výrobní haly.

Kovové výrobky pro dům i zahradu

Na zahradě, ale nejen tam jsou často třeba i další kovové výrobky, jako jsou třeba nejrůznější mříže, sloupy, nosníky, přístřešky, ale také kovové stoly a další produkty. V interiéru i exteriéru mohou být nejen funkčním, ale také designovým prvkem třeba ocelová schodiště, které vám Kovovýroba vyrobí včetně nášlapů a zábradlí, a to z materiálu, který si vyberete. A když jde o kov, nemohou chybět ani zámečnické práce.

Pro zakázku je samozřejmě je lépe mít technický výkres, ale není to podmínkou. Když ho nemáte, tak stačí jednoduchý popis, případně rozměry a typ výrobku nebo dílu, a Kovovýroba Pokorný vám pomůže. Ve firmě si můžete objednat rovněž svaření a kompletaci drobných kovových výrobků, jako jsou mříže, sloupy, nosníky, přístřešky a kovové stoly a další kovové výrobky, včetně zámečnických prací. Stejně tak si tak jsou v nabídce i větší produkty, například kovová konstrukce výrobní haly. Opraví vám tady rovněž poškozené kovové prvky a díly a nebojí se ani dalších prací s kovem a kovovými díly. Dílna je v obci Krahulov nedaleko Třebíče.  Veškeré kontakty najdete na webu firmy.