Klimatizace Daikin Emura

Klimatizace Daikin
Klimatizace Daikin Emura

Spousta lidí si stále myslí, že klimatizace je zbytečný přepych, který stojí mnoho peněz. Odrazuje je také domnělá náročná montáž, čištění i ovládání. Častým argumentem také bývá, že v místnosti je suchý vzduch. Tyto a další negativní připomínky vyvrací moderní klimatizace Daikin Emura.

Její výrobce se snaží o neustálé zdokonolování a inovaci proto, aby byla co nejefektivnější a úsporná. Mezi hlavní kritéria patří její jednoduchá instalace. Péče o klimatizaci by měla být zvládnutelná pro každého. Daikin je nástěnná klimatizace, která snese ta nejpřísnější měřítka. Zákazníka mohou zaujmout nové inovativní funkce, které se u série Daikin Emura zdařily. Řada prvků z ní činí vynikající zařízení, které umí udržovat vzduch v interiéru co nejčistší a v teplotě, kterou si nastavíte. Čistota vzduchu je zajištěna díky fotokatalytickému filtru s apatitem, který umí odstranit i mikroskopické částečky prachu ze vzduchu, včetně virů a bakterií.

Zamilujte se do klimatizace

Další funkcí je 3D průtok vzduchu, což znamená rovnoměrné rozptýlení vzduchu do všech koutů místnosti. Na rozdíl od dosavadních klimatizací, které foukají vzduch nepříjemně jedním směrem, proudí vzduch z Daikin Emura nejen nahoru či dolů, ale taky do všech stran. Výhodou je možnost nařizování klapky usměrňující proudění vzduchu požadovaným směrem. Naprostou novinkou je inteligentní prostorové čidlo fungující tak, že pokud v místnosti 20 minut nikdo není, automaticky se klimatizace nastaví na úsporný režim a šetří energii.

Po vstupu člověka do místnosti, se opět vrátí na původní polohu. Klimatizační jednotka se instaluje velice snadno, ovšem vyplatí se svěřit tuto práci odborníkům, neboť právě nesprávná instalace bývá nejčastější příčinou špatného chodu. Nejprve se instaluje vnější jednotka, pak potrubí a kabely, které je možné zabudovat do stěny, nebo do lišt. To záleží především na finančních možnostech.
Provoz vyžaduje jen minimální péči spočívající v pravidelném čištění filtrů vysavačem, v případě silného znečištění opláchnutím ve vlažné vodě. Speciální filtr se vyměňuje po třech letech. Skvělé je snadné ovládání umožňující ovládat klimatizační jednotku odkudkoliv pomocí ovladače, což poskytuje jednak pohodlí, a jednak se na ovladači v případě závady objeví tzv. chybový kód.
 

Doporučené články