Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Pracovní pomůcky, oopp, rukavice, montérky - bydleti.cz

Pracovní pomůcky, oopp, rukavice, montérky

Ochranné pracovní pomůcky
Pracovní pomůcky, oopp, rukavice, montérky

Každá práce vyžaduje určitý pracovní oděv a obuv.

S nadsázkou se říká, že pro manažera jsou montérky jeho elegantní oblek. Naopak řemeslník by těžko mohl vykonávat svou činnost v nažehleném obleku s bílou košilí a kravatou.

Dalo by se říci, že šaty dělají člověka, i když i toto úsloví může být zavádějící. Pokud však budete potřebovat ke své práci pracovní obuv a pracovní oděvy v nejrůznější podobě, je zbytečné nakupovat v drahých prodejnách, když můžete využít jedinečné nabídky společnosti BESTAFE.

Nikde jinde nenajdete takový výběr kvalitních pracovních oděvů, obuvi, ale také ochranných pomůcek těch nejlepších značek za nejnižší ceny, které nemají u nás konkurenci. Pro firmu je také důležité, že nabízí produkty osvědčených a renomovaných značek, které jsou zárukou kvality a dlouhé životnosti.

OOPP jsou specifické pro každou činnost a jejich používání je u většiny zaměstnavatelů nařízeno obecnými i vnitropodnikovými předpisy. Například pracovní rukavice jsou důležitou a mnohdy nezbytnou součástí vybavení každého manuálně pracujícího člověka. Nespornou výhodou nákupu u této firmy je skutečnost, že se jedná o obchod s bohatými zkušenostmi a dlouhou tradicí.

Při jakékoliv pochybnosti či potřebě dozvědět se o výrobcích něco více, jsou k dispozici její zaměstnanci, kteří jsou v této oblasti opravdovými odborníky. Vyznají se ve všech nabízených produktech a jsou schopni i ochotni poradit při výběru pracovních oděvů, pracovní obuvi i ochranných pracovních pomůcek. U OOPP je třeba vědět, jaký druh zvolit pro konkrétní práci. Nejcennější jsou pro každého oči, proto existují ochranné brýle, které jsou uzpůsobeny broušení materiálu, sváření a jiným úkonům, při kterých by mohlo dojít k poškození očí. K ochraně zraku slouží nejen různé speciální brýle, ale také štíty a kukly, které chrání oči před mechanickým nebo tepelným či světelným úrazem.

Neméně důležité jsou pracovní rukavice, které člověka chrání před úrazem řezným nástrojem, před popálením či poleptáním nebo jinými úrazy. Jejich sortiment je velký a pro každou činnost vám odborníci firmy BESTAFE, s.r.o. nabídnou odpovídající druh. V nabídce jsou pracovní rukavice kožené, kombinované, antivibrační, svářečské, kyselinovzdorné, teplovzdorné, polomáčené, celomáčené, s manžetou i bez ní, jednorázové i volnočasové.

U některých činností je nezbytná účinná ochrana sluchu, která je zajištěna vhodnými chrániči uší nejrůznějších velikostí. V prašném prostředí nebo tam, kde hrozí jiné nebezpečí poškození dýchacích orgánů, je třeba používat pomůcky na jejich ochranu. K tomu slouží nejrůznější respirátory, které chrání pracovníky v šachtách, kanalizacích, při práci u vysokých pecí, v nádržích a jiných omezených prostorách, ale například i v archivech, kde hrozí poškození dýchacích orgánů plísněmi či houbami.

Pokud byste si nevěděli rady, jsou odborně vyškolení a zkušení pracovníci firmy vždy připraveni vám pomoci při výběru těch správných rukavic, ale i ostatních ochranných pomůcek.