Při stavbě i úklidu se bez kontejneru neobejdete

Kontejnery na odpad
Při stavbě i úklidu se bez kontejneru neobejdete

Provádíte doma generální úklid od sklepa až po půdu? Nebo stavíte, upravujete dům i zahradu a všude je nepotřebný materiál k vyhození? Pak potřebujete kontejner.

K uložení a odvozu stavební suti, vysloužilého nábytku, zbytků podlahových krytin a dalšího nejrůznějšího domovního odpadu většího rozměru slouží kontejnery na odpad. Jedním z nejpoužívanějších je typ oceloplechového velkoobjemového kontejneru. Jeho velikosti a provedení jsou různé, od pevných boků, přes sklopné bočnice, až po zastřešení heverovou střechou. Objem se pohybuje v rozmezí 10-40 krychlových metrů.

Kontejnery na odpad existují v mnoha velikostech a typech. Kromě jejich objednání a zapůjčení je tu možnost pořídit si je přímo pro vaši firmu. Budete je mít vždy při ruce, nemusíte čekat na přistavení v případě pronájmu u obce či specializované firmy, která se zaměřuje na stěhování a odvoz odpadu. Sortiment velkoobjemových kontejnerů firmy Malikcont, která se výrobou kontejnerů zabývá již řadu let, zahrnuje nejrůznější druhy kontejnerů. Vyberete si podle svých potřeb a okamžitě odvezete. Firma je schopna dodat je i na místo určení. Praktické jsou například kontejnery Abroll, skladový kontejner, rovněž tak výklopné či velkoobjemové kontejnery. Společnost Malikcont upraví na základě objednávky výrobek přímo na míru dle přání zákazníka.

Velkoobjemové kontejnery

Široký výběr kontejnerů

Na skladě jsou i kontejnery určené na nákladní auta. Ať už se jedná o značky Avia, Man či další, která používají nejvíce stavební firmy. Také je technické služby měst a obcí využívají pro svoz komunálního odpadu, stavební suti a jiného materiálu. Například kontejner na Avie má sklopné bočnice k usnadnění nakládání a vykládání. Dalším vylepšením jsou praktické háčky, na něž je možné uchytit plachtu. Ochranu přepravovaného materiálu lze nejlépe zajistit sedlovou střechou.

Při výběru specializované firmy, která vás co nejdříve zbaví odpadu při rekonstrukci či vyklízení domu, by mělo být určující několik zásad. Předně by měla mít firma potřebné zkušenosti a disponovat větším sortimentem kontejnerů různých typů. Důležitým hlediskem je také rychlost, flexibilita a v neposlední řadě záruka ekologické likvidace odpadu.