Mezonetové byty v Praze

Mezonetové byty
Mezonetové byty v Praze

Naše hlavní město nabízí výhodné pracovní i studijní příležitosti, působí zde řada soukromých firem, veřejný sektor, univerzity, vysoké školy. Je tu hodně možností jak využít volný čas. Výstavy, koncerty, kina, divadla, muzea, sportovní akce… Stačí si jen vybrat. 

Praha mnoha lidem učarovala - architektonický ráz, historické památky, umělecká díla… Ale i ekonomická prosperita, nízká nezaměstnanost a vysoká životní úroveň - to jsou důvody, proč se sem přestěhovat.

Najít v Praze odpovídající bydlení byl v minulých letech problém, jako ostatně ve většině měst naší republiky. Teď je situace jiná, rozsáhlý trh s nemovitostmi nabízí jak stávající ubytování, tak nové developerské projekty. Chcete-li si ovšem pořídit opravdu originální bytový prostor, zaměřte se na mezonetové byty v Praze.

Mezonetové byty v Praze

Jak samotný název napovídá, jde vlastně o „domeček“ (maisonette), který má více podlaží a je umístěn v bytovém domě. V Praze se často rekonstruují starší domy a právě propojením dvou bytů nad sebou vznikají velmi působivé mezonetové byty Praha. Jinou variantou je spojení půdy a bytové jednotky pod ní pomocí schodiště. Tímto způsobem je vytvořen prostor s velkou rozlohou a netradičním uspořádáním. Vaší kreativitě při zařizování interiéru se pak meze nekladou. Navíc má taková nemovitost značnou hodnotu a investice se vyplatí.

Schodiště v tomto případě většinou odděluje obývací pokoj a kuchyň ve spodní části, od ložnice a jiných pokojů v horní části, koupelna může být nahoře i dole. Tak je vytvořena klidová zóna, hluk z bytů pod vámi k vám nedolehne tak, jako v běžné zástavbě. Jde o velmi pohodlné a originální bydlení – pro mladé páry, podnikatele i rodiny s dětmi.

Mezonetové byty Praha naleznete na portálu prazskybyt.cz., je tu možnost vyhledávání podle ceny, lokality, plochy, s parkováním, terasou apod. Filtrování je přehledné, v klidu si v prostředí internetu projdete pro vás zajímavé nabídky. Zájemce následně jedná přímo s majitelem nemovitosti, bez realitní kanceláře, která by si účtovala provizi. Proto jsou ceny konečné.

Mezonetový byt se může stát velmi příjemným a pohodlným řešením, jak bydlet v Praze. A pokud bude umístěn v blízkosti historického centra, jeho atmosféra bude neopakovatelná.