Komplikují vám oční vady příjemné bydlení? Zkuste operaci

oční laser operace
Komplikují vám oční vady příjemné bydlení? Zkuste operaci

Pod definicí příjemné bydlení si zřejmě představíme krásné luxusní bydlení s možnostmi obývání venkovní terasy, ale měli bychom si na tomto místě představit i sebe.

Pokud se jednou do takového interiéru budete stěhovat, zřejmě narazíte i na fakt, že se tu necítíte tak dobře, jak jste si zprvu mysleli. Zatímco v paneláku vám brýle nevadily, teď se vám otevírají možnosti trochu jiné. Koupání se v bazénu na zahradě, sledování domácího kina, ale i práce na domě. Záhy zjistíte, že vám brýle překáží a potřebovali byste se jich zbavit.

Příjemné bydlení rovná se i komfort prostoru

Majitelé brýlí mají dost často zvykem neustále hýbat s nábytkem, konkrétně třeba s obývací stěnou a televizí, obrazem, kuchyňským náčiním, atd. Hůře zaostřují, tak vše potřebují mít při ruce a lépe vidět. Je skutečně rozdíl mít a nemít věci pod kontrolou. Tím, že rozestavíte nábytek tak, že sice vše vidíte, ale máte uprostřed místnosti, si ve výsledku nepomůžete. Za prvé takto postavený nábytek nebude vypadat esteticky a za druhé malé rozestupy zase budou vadit z praktické stránky. Přemýšlejte a rozhodně přijdete na to, proč kompenzovat zrak rovnou laserovou operací očí, než starodávnými brýlemi. Když nebudete mít brýle, váš život přece bude o dost radostnější. Navíc střídání brýlí s čočkami, když jdete do bazénu nebo sportovat nějak jinak, také není žádnou výhrou.

Odstranění očních vad laserem

Kompenzace očních vad brýlemi není zrovna nejšťastnějším řešením. Existují i jiné možnosti, jak se zbavit oční vady natrvalo. Laserové operace očí No Touch, které provádí Oční klinika ZIRIS, jsou velmi šetrné. Každá oční vada je následně upravena tím nejlepším způsobem, který se nabízí. Při dalekozrakosti se nejčastěji užívá metody PRK, u krátkozrakosti LASEK. Výbornou novodobou technikou se stala metoda PresbyMax, která se provádí u lidí s vetchozrakostí. Magazín o zraku vás může inspirovat i v řešení dalších očních záležitostí.

Komplikují vám oční vady příjemné bydlení? Zkuste operaci