Nafukovací vířivky pro váš dokonalý odpočinek

Nafukovací vířivky
Nafukovací vířivky pro váš dokonalý odpočinek

Současná doba je charakteristická novými technologiemi, digitálním věkem. Mnohdy nestačíme ani využít všechny „cool novinky“, které nám nabízí. Vysoké nároky v zaměstnání, dlouhá pracovní vytíženost, stres. O to víc se snažíme volný čas věnovat relaxaci a odpočinku.

Naši rodiče a prarodiče se rádi „naložili“ do teplé vany, většinou si tento luxus mohli dopřát jednou či dvakrát týdně. Šetřilo se na všech frontách. Dnes je jiná ekonomická situace a jiné možnosti, v mnoha domácnostech jsou k dispozici vířivé vany nebo aspoň hydromasážní sprchy. Zjistilo se, že cílené proudění vody pomáhá tělu při únavě a přetížení.

Hydromasáž je totiž osvědčeným způsobem, jak si odpočinout a ulevit od bolesti kloubů a svalů. Na tělo působí nejen teplá voda, která prohřívá, ale i energie ze speciálních masážních trysek. Proud vody a vzduchu (perličky) tak napomáhá k dokonalému odpočinku. Tento způsob slouží i k rekonvalescenci, při rehabilitacích, v lázních. Ne nadarmo se těší popularitě wellness pobyty, kde k hlavním procedurám patří právě hydromasáže. 

A i tuto metodu využívají vířivé bazény. Oproti vanám a laminátovým vířivkám jsou mobilní a cenově dostupné.

Umístíte je na terasu, před dům nebo na zahradu u chaty. Když se venku zhorší počasí, přesunete je do interiéru nebo pod zastřešenou pergolu. Instalace není složitá, vše může být připraveno za krátký čas.

Nafukovací vířivky si pořídíte běžně na našem trhu, stačí si vybrat velikost a z nepřeberného množství funkcí. Je až s podivem, co mobilní nafukovací vířivky dovedou.

Například nafukovací vířivý bazén Pure Spa – Bubble HWS s konstrukcí pro 4 osoby. Má 120 bublinkových trysek, teplotu vody si nastavíte podle potřeby. Systém HWT vám vodu změkčí pomocí střídavého magnetického pole. Koupání bude příjemnější a šetrnější vůči vaší pokožce. Tvar je kruhový, objem vody 795 l.

A jak bazén sestavit? Vybalíte, připojíte řídící jednotku k uzemněné elektrické zásuvce. Samoinstalačním mechanismem se vířivka sama nafoukne. Za deset minut napouštíte a ohříváte vodu.

Pak nezbývá nic jiného než odpočívat a dopřát si příjemnou masáž bublinkových trysek. Působení perličkové terapie v libovolnou roční dobu oceníte jistě vy i vaše rodina.

Nafukovací vířivky pro váš dokonalý odpočinek

Foto zdroj: www.marimex.cz