S kvalitním gastro nábytkem dobře vybavíte svůj podnik

Gastro židle
S kvalitním gastro nábytkem dobře vybavíte svůj podnik

Navštěvujete rádi stylové restaurace nebo hospůdky? Příjemné posezení s přáteli v irish pubu nebo hospůdce, kde si připadáte jako za první republiky…

Člověk rád vyhledává místa, kde se cítí dobře. I nedělní rodinný oběd ve stylové restauraci má jiný rozměr, pokud je tu nábytek s patinou a vnitřní vybavení je harmonicky vyladěno jak barevně, tak svým designem. Sednout si k baru na pohodlnou barovou židličku, dát si nápoj, koktejl nebo něco ostřejšího a relaxovat. To je například pro muže ideálně prožité sobotní odpoledne. Ženy zase rády tráví s přítelkyněmi v kavárně svůj volný čas, i tady je důležité, jak je křeslo pohodlné. Gastro nábytek je důležitou součástí a vizitkou podniku.

Výraz gastro nábytek je pojmenováním veškerého nábytku určeného pro restaurační, hotelová a jiná společenská a stravovací zařízení, zrovna tak pro bary a kavárny. Konkrétně se jedná zejména o stoly, židle či barové stoličky, ale do tohoto sortimentu patří také křesla, lavice, sedací boxy, sedačky včetně jednotlivých dílů, jako jsou například nohy ke stolům apd. Gastro nábytek lze zakoupit v supermarketech, ve specializovaných obchodech s nábytkem i prostřednictvím e-shopů. Kromě těchto nabídek ovšem můžete vyzkoušet i něco zcela netradičního, než jsou zavedené obchody, které nabízejí nejrůznější nábytkový sortiment. Jestliže hledáte opravdu kvalitního prodejce, obraťte se na společnost Objekta, která se zaměřuje právě a pouze na gastro nábytek. Ve své nabídce má kompletní sortiment jednak sedacího nábytku do stravovacích zařízení, ale i stoly různého tvaru a velikosti. Od velkých restauračních stolů až po malé kavárenské stolky.

S kvalitním gastro nábytkem dobře vybavíte svůj podnik

Více, než 20 let zkušeností

Společnost Objekta se zabývá zařizováním interiérů hotelů, restaurací, kaváren a barů již více než 20 let. Za tuto dobu získala potřebné zkušenosti od mnoha zákazníků, od kterých čerpá inspiraci, podněty a náměty. Díky této spolupráci se neustále vyvíjí a nabízí průběžnou inovaci svého zboží, aby vyhovovalo co nejlépe jejím obchodním partnerům, ale především, aby se u nich cítili co nejlépe jejich hosté. V současné době vybavuje interiéry mnoha gastronomických podniků a zařízení nejen na Slovensku, ale i v zahraničí.

Moderní gastro nábytek

Gastro nábytek společnosti Objekta vyniká jak pohodlím, tak i skvělým moderním designem. Na výběr jsou však i tradiční židle a stoly v retrostylu, který je v naprostém souladu se stylem a ostatním vybavením některých zavedených a lze říci i historických podniků. Společnost se díky své kreativitě dovede přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům svých zákazníků, umí je uspokojit i v jejich nestandardních požadavcích.

Bohatý sortiment

O bohatém sortimentu gastro nábytku nabízeného společností Objekta se můžete přesvědčit nejen v katalozích firmy, ale i na řadě výstav a veletrhů, kterých se pravidelně zúčastňuje. Přitom se jedná většinou o zcela prestižní akce, prezentují se zde známé a osvědčené firmy se svým sortimentem v oboru gastro nábytku. Kromě jiných se jedná například o výstavu dodavatelů v oblasti gastro průmyslu FOR GASTRO 2015, ta se konala na začátku října letošního roku v Praze. Na výstavě představila společnost Objekta vedle klasických modelů i řadu novinek, ke kterým patří především dřevěný sedací program.

Z dřevěného gastro nábytku lze jmenovat například neoklasické židle s područkami KARIN 2, dále tradiční židle typu EVA nebo čalouněné židle LILLE ve verzi bez knoflíků. Pozornost návštěvníků i obchodních partnerů si vysloužila moderní čalouněná židle OSKAR, židle s područkami v retro stylu pod názvem ANDY 2 nebo velice zajímavé a vkusné křeslo CROWN. Firma se na výstavě prezentovala jak nejoblíbenějšími výrobky, tak i novinkami, zde zaujaly pozornost především křesla SEVERIN, BARBARA či MOON, a rovněž jedinečné, pohodlné a zajímavě řešené lavice DENIS a MARTIN.
Počátkem roku 2015 se konala v Bratislavě výstava pod názvem Danubius Gastro, které se společnost Objekta rovněž zúčastnila. Prezentovala se zde kromě tradičního gastro nábytku také unikátním konceptem židlí zavěšených s prostoru.

Společnost Objekta najdete na Košické ulici v Bratislavě, kde má své sídlo otevřené pro veřejnost od pondělí do pátku od 10 do 18 hodin. Kromě osobní návštěvy se na firmu můžete obrátit i prostřednictvím telefonu či emailu.

S kvalitním gastro nábytkem dobře vybavíte svůj podnik