Pozvánka na pražský Festival interiérového designu

Festival interiérového designu
Pozvánka na pražský Festival interiérového designu

Festival interiérového designu je pro všechny, kteří chtějí nalézt inspiraci, mají rádi moderní, minimalistické nebo nové retro trendy bydlení.

Pokud vás jen trochu zajímá styl, luxus a design, přijďte tuto událost podpořit svou účastí. Je to akce, kde mimo velkolepé podívané máte možnost nakoupit se slevou netradiční nábytkové sestavy a jiné bytové doplňky. Na jednom místě tu naleznete originální a kvalitní nábytek, který běžně nemáte šanci vidět v těchto variacích. Jedná se o ukázku dokonalé souhry kompozic, materiálů i tvarů.

Retro versus minimalismus

Dnešní doba přeje několika proudům, které se v nábytkářském průmyslu značně uplatňují. Ať už se jedná o osobitý útulný retro interiér v novém hávu nebo minimalistické pojetí strohého, ale plně účelného nábytku, určitě se do pár kousků přímo zamilujete. Hřát vás bude představa, že zrovna vy, máte tu čest mít interiér podle italského vzoru Milána - Max Divani. Navíc je tu jedinečná možnost získat tyto kožené sedačky za zaváděcí ceny. Vychutnat si komfort v každičkém detailu je tak snem mnoha lidí a nyní je šance si onu nádhernou představu splnit.

Mezi další prestižní značky patří RESIDENZA Kler, Jaspen s kolekcí Désirée, Rolf Benz nebo kuchyně Sýkora. Praktičnost, elegance a mimořádně zpracovaný nábytek oslovil návrháře, redaktory i jiné umělce včetně široké veřejnosti. Zároveň nejste ošizeni o novodobé komponenty. Výstava tak umožňuje pohled do dalších tisicíletí, např. novinka, kterou je dotykový přehrávač LARA.

Každý odsud odejde s hlavou plnou nápadů na realizaci vlastních projektů na modernizaci večerních podniků, kaváren, restaurací a jiných budov. 

Výstava je už v plném proudu

Na tomto festivalu oceníte atmosféru, která se nese v přátelském duchu od 22.9. do 19.10. 2014 v Praze. Nemusíte tak výlet do Prahy pojmout ryze jen kvůli této akci, ale klidně se podívejte i po kulturních památkách či četných obchodních domech, kde si nakoupíte exkluzivní dárky k Vánocům s předstihem a bez davového šílenství.