Hypotéka bez registru

Hypotéky bez registrace
Hypotéka bez registru

Hypotéky jsou určeny k řešení bydlení. V celém světě jejich obliba stále roste, protože s jejich pomocí si pořídíte nový byt či dům, provedete rekonstrukci starého nevyhovujícího bydlení.

Většinou jsou hypotéky a hypoteční úvěry nabízeny zavedenými finančními ústavy.

 

To však vyžaduje od žadatele „čistý rejstřík“:

  • nesmí být veden v registru dlužníků,
  • vlastní majetek bez uvalení exekuce
  • doloží potvrzení o svých příjmech, aby se banka přesvědčila o jeho schopnosti řádně a včas půjčené peníze splácet.

Na finančním trhu ovšem existuje subjekt, který na vás nic z výše uvedených podmínek nebude vyžadovat. Jsou jím Hypotékybezregistru.cz, jediný nebankovní poskytovatel, ten může konkurovat bankám stejnými sazbami a nízkými splátkami. Pomáha svým klientům v oblasti financí, peníze obdrží v kratší lhůtě než u bankovní americké hypotéky. Hypotéky bez registru se nyní staly snadno dosažitelné pro většinu lidí.

Oproti bankám však nevyžadují žádné potvrzení o příjmech, ani nenahlížejí do registrů dlužníků a překážkou k poskytnutí hypotéky není ani exekuční řízení ve vztahu k žadateli. Hypotékybezregistru.cz jsou si vědomy, že většina lidí se do finančních potíží dostala pouze na přechodnou dobu a ne záměrně. A přitom potřebují například nové bydlení. Krédem hypoték bez registru je snaha pomoci. Vždyť do potíží se může dostat i váš zaměstnavatel a vy pak nedostanete mzdu v obvyklém termínu.

Nebankovní hypotéka a jiné půjčky

Nebankovní hypotéka se těší stále větší popularitě. Hypotéky a ostatní půjčky se schvalují do 24 hodin po zaslání fotografií nemovitosti. Kromě hypoték lze požádat o půjčku na zástavu nemovitostí, na vyplacení exekuce nebo konsolidaci půjček či vyplacení drahých zástav. Další službou je kompletní oddlužování, půjčky na exekuce, zpětný leasing nemovitostí atd. Nerozhoduje věk žadatele, ani jeho příjmy či evidence v registrech. Všechny druhy nemovitostí jsou financovány do 70% odhadní ceny nemovitosti, splatnost lze vyjednat až na 30 let a hypotéku můžete splatit kdykoliv předčasně zdarma. Samozřejmostí je, že neplatíte žádné poplatky předem.