Domácí pracovní koutek s kouskem přírody

Domácí pracovní koutek s kouskem přírody

Kdo občas pracuje na home office, jistě také cítí potřebu vytvořit pro své úsilí prostor, který by měl na člověka ve všech směrech pozitivní účinek. Přesně toho docílíte s přírodními dekoracemi a doplňky s viditelně dřevěným povrchem. Práce z domu tak získá úplně nový a hlavně příjemnější rozměr.

Chytré dřevěné doplňky

Vylaďte si pracovní kout přesně tak, aby byl pro vás co nejvíce praktický. Na pracovním stole nesmí chybět bločky na poznámky, stojany na psací potřeby, magnetická tabule na důležité připomínky, či dokonce dřevěný stojánek na mobil.

Bez čeho se v pracovně neobejdete?

● Poznámkový blok

● Trhací bločky

● Kancelářské potřeby

● Bytelný stůl

● Pohodlná židle

● Oblíbený hrnek na povzbuzující kávu či uklidňující čaj

●Praktický stojánek na tablet, knihu nebo mobil s USB nabíječkou

● Bluetooth reproduktor

●Dřevěná komoda na větší záležitosti (dovnitř se vejdou všemožné šanony, na komodu zase pohodlně ustavíte tiskárnu).

 

Dřevěné úložné boxy pro milovníky organizovanosti

Jistě byste měli rádi ve své pracovně organizovaný pořádek. Pokud se chcete vyhnout chaosu a nepořádku a cítit se v místě, kde pracujete více než příjemně, tak použijte krabice, boxy, dřevěné bedny či truhly, které snadno schovají nejen nepořádek, ale logicky roztřídí veškeré vaše dokumenty a jiné potřebné věci k vaší činnosti. Dokonalá čistota a pořádek vytvoří prostor v moderním skandinávském stylu. Pracovní stůl rovněž doplňte o dřevěné organizéry a zásuvky, kde budete mít vše ihned připravené k použití.

Dřevěné dekorace vytvoří pracovnu plnou harmonie

Víte jak udržíte soustředěnou a pozitivní mysl? Dostaňte do interiéru kousek přírody. Využijte naturální nábytek, zelenou barvu rostlin, která uklidňuje a také hřejivé doplňky ze dřeva. Nezapomínejte ani na bytovou textilii v zemitém barevném provedení. Kombinace všeho pak vytváří harmonické místo jako stvořené pro vznik nových nápadů a podpoří tak vaši kreativitu.

Jaké dekorace ze dřeva a jiných přírodnin do pracovny použít?

● Dřevěné fotorámečky

● Kámen místo těžítka

● Dřevěný věšák

● Živé rostliny

● Stolní lampy

● Tabule na vzkazy

●Dřevěné špalky jež poslouží místo stolku jako odkládací místo

 

Nechte si pracovní koutek upravit na míru

Chcete, aby všem bylo na první pohled jasné, komu místo jako stvořené k home office skutečně slouží? Využijte metody gravírování, která vám nejen do dřeva vypálí jakýkoliv motiv na míru. Na věci denní potřeby si můžete nechat vypálit například oblíbené citáty, verše, či dokonce své jméno. Jedině tam, kde se obklopujete věcmi, které jsou vám vlastní a vytváří tak jedinečný prostor s vaší osobností, se budete cítit dobře. Vytvořte pro své pracovní úsilí vhodné tvůrčí podhoubí!

Proutěné výrobky podpoří moderní styl v severském stylu

Poslední dobou se dostává do popředí zájmu interiérových designérů moderní skandinávský styl, který se pyšní čistými liniemi, jemnými nekřiklavými nebo dokonce pastelovými barvami a prostorem, který je typický svou vzdušností. Svůj dokonalý hygge koutek můžete mít i v pracovně. Stačí se zaměřit na materiál, který by měl být přírodní, pohodlný a hřejivý.

Přesně to splňuje nábytek a dekorace z proutí, jež do vaší pracovny vnese nádech něčeho netradičního, stylového a zejména minimalistického. Další výhodou proutěných výrobků je jejich snadná údržba, ale i to, že na rozdíl od masivního nábytku prostor nezahltí, spíše jej dokonale doplní.

Pokud chcete mít z domácí kanceláře místo, kde se vám bude pohodlně pracovat, tak nezapomeňte prostor oddělit od jiných místností. Kout by měl být čistě jen pro vás a neměl by tedy sloužit jako odkládací prostor, či dokonce zábavné místo pro vaše děti. Pokud na pracovnu nemáte zvláštní místo, tak se nic neděje. Pomocí vhodného minimalistického nábytku, případně pohyblivé stěny, či originálního paravánu prostor hravě oddělíte v ložnici i obývacím pokoji.