Robotické sekačky Honda Míímo

Robotická sekačka Honda
Robotické sekačky Honda Míímo

Upravený trávník, kvetoucí keře, květiny, okrasné stromky – to vše může tvořit příjemné okolí vašeho domu. Na celkový dojem má ve velké míře vzhled zatravněné plochy. Ale pokud se nám nedostává čas pro jeho pravidelnou údržbu?

Robotické sekačky jsou určeny pro milovníky dokonalého trávníku, pro lidi s nedostatkem času nebo alergiky, kterým sečení trávy nedělá dobře. Jednou z nejlepších je robotická sekačka Honda Miimo, kterou si můžete pořídit stejně jako jiné motorové stroje u dovozců a prodejců strojů značky Honda.
Automatická sekačka Honda Miimo za vás udělá práci, která je často nepopulární, namáhavá a zdržuje vás od jiné užitečnější činnosti na zahradě nebo od hraní s dětmi či rodinného výletu. Honda Miimo má v porovnání s konkurenčními stroji řadu výhod. Nebude vás rušit, jelikož má extrémně tichý chod motoru, který umožňuje puštění sekačky i v noci. Dokonce ji nevadí žádné změny počasí, ani vítr nebo déšť a poradí si i se svažitým terénem.

Robotické sekačky Honda Míímo

Sekačka, která seká sama

Nemusíte se o ni starat po celých 90 minut, což je doba výdrže jejích baterií. Ovšem i po uplynutí tohoto času se Honda Miimo o sebe sama postará tím, že dojede do docku, kde se nabije. Neobávejte se, že by poškodila květiny či jiné okrasné rostliny na zahradě, neboť její dráhu vymezíte dráty uloženými těsně pod travním drnem. Dráty můžete umístit i kolem ploty a u brány, aby vám sekačka neujela mimo váš pozemek.

Žádné automatické sekačky vám neposekají přerostlou vysokou trávu, kterou je nejprve třeba posekat klasickou sekačkou nebo kosou. To můžete učinit zjara a v dalším průběhu sezóny to za vás již obstará robotická sekačka. Nemusíte si dělat starosti s posečenou trávou, jelikož častým sečením je trávník nízký a posečená tráva je ideálním jemným mulčem.

Bezpečný pomocník

Robotická sekačka Honda Miimo je velmi ohleduplná, nemůže ublížit dětem ani domácím zvířatům. Při jakémkoliv vnějším kontaktu se totiž ihned zastaví nejen samotná sekačka, ale i její nůž. Je tak vyloučeno, že by nůž mohl někoho zranit nebo se zničit o kámen či nějaký kovový předmět. O moderním provedení a mimořádných kvalitách sekačky Honda Miimo svědčí také fakt, že ji lze ovládat dálkově prostřednictvím chytrého telefonu, i když jste mimo domov.

Specialisté z firmy Honda vám nejprve naprogramují sekačku Honda Miimo tak, aby trávník byl sečen rovnoměrně a zahradu rozvrhnou na jednotlivé zóny, které pak sekačka seká každou zvlášť.