Luxusní zahradní domky pro vaši zahradu

Zahradní domek
Luxusní zahradní domky pro vaši zahradu

Mít krásnou zahradu, která v létě hýří barevnými záhony květin a keřů, pěkný zelený trávník s vysypanými úhlednými cestičkami – to je sen mnohých z nás. Upravený pozemek je vizitkou majitele a zároveň i jeho radost.

A když máme zahradu mimo naše bydlení, může být prostor pro rostliny o to zajímavější, třeba i se sadem ovocných stromů.

Každá zahrada, ať už jsme si ji vybudovali vlastní pílí nebo nám ji založila odborná firma, by měla mít svůj ráz a styl. Ten si zvolíme sami a je dobré se pak této linie držet. Ať už chceme rádoby „neučesaný“ vzhled francouzské venkovské zahrady plné trvalek nebo přesné linie precizně zastřižených keřů a anglických trávníků.

Ke všem druhům zahradního prostoru se svým vzhledem hodí dřevěné luxusní zahradní domky. S nimi bude vaše zahrada úplná. Jde vlastně o další prostor k bydlení pro vás nebo vaše přátele. Že nic takového nepotřebujete? Nenechte se mýlit.

Přijedou k vám z daleka příbuzní, nemáte pro ně vhodné ubytování. Vaše rodina se rozrostla a pokoj pro hosty teď patří dětem. Nabídnout jim neosobní nocleh v hotelu je v tomto případě nevhodné. Nebo s přáteli na své zahradě oslavujete, grilujete. Vždy se musí najít ochotný řidič, který návštěvu odveze domů a nedá si skleničku. A právě pro tyto případy jsou tu zahradní domky. Můžete v nich vybudovat příjemné zázemí v soukromí, s kuchyní, pohodlným místem pro spaní či posezením s verandou a grilem. Je to ideální řešení, pokud máte na zahradě dost prostoru. Zahradní domky jsou vyrobeny z kvalitního masivu. V nabídce jsou různé typy a velikosti. Některé se podobají rozlohou menším bytům.

Například zahradní domek Noble Wendy. Použitým materiálem je severský smrk. Tloušťka stěny je 44 mm, plocha 25,6 m2, veranda 11,1 m2. Má dvojitá okna a dostatek prostoru pro spaní a vaření. Luxusní zahradní domek je vyroben kvalitně a precizně estonskou firmou Palmako. Ta je předním dodavatelem dřevostaveb v Evropě.

Vyberete jen vhodné umístění na své zahradě. Domek se dodává jako stavebnice a sestaví jej každý šikovný kutil. Pokud ne, je možné si objednat na tuto práci zkušené řemeslníky.

Pak už nic nebrání vybavit si vybraný zahradní domek podle svých představ. Jestliže se chcete těšit ze své zahrady od jara až do podzimu, můžete tu i bydlet. A v době letních prázdnin třeba se svými vnoučaty.

Luxusní zahradní domky pro vaši zahradu