Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.bydleti.cz/www/plugins/system/t3/includes/menu/megamenu.php on line 137
Svěřte prodej vaší nemovitosti odborníkům - bydleti.cz

Svěřte prodej vaší nemovitosti odborníkům

Nemovitost
Svěřte prodej vaší nemovitosti odborníkům

Neděláte to každý den a může se zdát, že je to docela věda. A ono to tak opravdu trochu je. Mluvíme zde o prodeji jakékoliv nemovitosti, ať už jde o dům po rodičích, bytě, který vám darovala teta nebo pozemku, pro který nenajdete využití. Asi se však shodneme, že taková záležitost nás potká jednou nebo dvakrát za život a právě proto, že se nejedná o všední záležitost, může nás překvapit, co vše je okolo prodeje potřeba zařídit. Není lepší svěřit takový nelehký úkol profesionálům?

Na koho se obrátit?

Když vás bolí zub, jdete k zubařovi, když si chceme koupit knihu, nabízí se zajít do knihkupectví a když chcete prodat dům se zahradou, vyrazte do realitní kanceláře. Zde na vás čekají odborníci, kteří se prodejem nemovitostí zabývají každý den a vědí nejlépe, jak to chodí. Jistě vás rádi zasvětí do celé problematiky a představí vám nezávazně svoje služby. Z pravidla se pak společně sejdete na dané nemovitosti, aby i váš budoucí realitní makléř věděl přesné informace a poskytl vám zpětnou vazbu. Navíc se jej můžete vyptat na všechny informace, které vás zajímají - jak je to s provizí, co vše obsahují jeho služby pro vás apod. Nebojte se vybírat toho správného makléře na míru. Tento člověk by vám měl být sympatický a měli byste z něj cítit hned od začátku zodpovědnost a pečlivost, kterou budete požadovat během celého obchodu. Nezapomeňte, že mu svěřujete svoji nemovitost, kterou určitě chcete prodat co nejlépe.

h1 sverte prodej vasi nemovitosti odbornikum

Servis od A až po Z

Co můžete od spolupráce s realitní kanceláří očekávat? Neskutečné ušetření času a osvobození od starostí s prodejem. Jak to? To je jednoduché. Poté, co se s makléřem dohodnete na spolupráci a podepíšete spolu smlouvu o zprostředkování prodeje vaší nemovitosti, nemusíte se prakticky o nic starat, až do doby podpisu kupních smluv s budoucím majitelem. Váš makléř se postará nejprve o kvalitní prezentaci vámi nabízeného domu, bytu, chaty nebo pozemku. Nejprve si místo nafotí pro inzerát, který následně i s popisem a údaji vyvěsí po nejrůznějších serverech určených pro prodej a nákup nemovitostí. Svůj dům nebo byt pak můžete potkávat všude po internetu a stejně tak si jej budou prohlížet i vaši potencionální kupci. Ti pak zkontaktují makléře, který se s nimi vydá na prohlídku a najde pro vás finálního zájemce. Po podpisu rezervační smlouvy se již blížíme téměř ke konci celého procesu. Realitní kancelář pro vás připraví kupní smlouvy, které po jejich podpisu od obou stran předloží i s návrhem na vklad na příslušném katastrálním úřadě. Nyní už se cílová rovinka opravdu blíží. Po uplynutí doby zavkladování se již může nemovitost předávat. Nezapomeňte také na přepsání energií na nového majitele. Aby seznam služeb opravdu obsahoval úplně vše, některé realitní kanceláře nabízejí v rámci svých služeb i vyhotovení znaleckého posudku, daňového přiznání nebo vydání průkazu energetické náročnosti budovy, který budete k prodeji potřebovat.

Díky využití služeb realitního makléře, můžete získaný čas využít pro vlastní potřeby a nakonec si jen vesele užívat nabytý obnos z prodeje. Co takhle nové bydlení?