Dřevostavby na klíč

Dům na klíč
Dřevostavby na klíč

Bydlení v dřevěném domě je snem mnoha lidí. Může vám jej pomoci zrealizovat společnost HP Domy s.r.o. Olomouc.

Dřevostavby vynikají především přírodním materiálem. Ten je získáván z kvalitní dřeviny, která roste na našem území.

Již při vstupu do dřevěného objektu ucítíte nezaměnitelnou a příjemnou vůni dřeva. K výhodám dřevostavby patří i výborná tepelná izolace a šetrnost k životnímu prostředí. Kvalita dřeva, převážně smrkového, je nejlepší, pokud se stromy kácejí v zimě, kdy neobsahují mízu a vodu. Díky tomu dřevo později nepraská.

Dřevostavby na klíč jsou hlavní náplní činnosti společnosti HP Domy. Firma vám se svými dlouholetými zkušenostmi pomůže nalézt optimální řešení. Vyřídí za vás stavební povolení, pomůže s výběrem pozemku, pokud nemáte vlastní a samozřejmě vám poradí, jaký typ domu bude odpovídat jak vašim představám, tak danému pozemku a jeho okolí. S cenovou kalkulací souvisí i financování, se kterým vám společnost rovněž může pomoci. Spolupracuje totiž s renomovanými hypotečními subjekty, jako je například Gepard Finance.

Cenová kalkulace zahrnuje oproti jiným dodavatelům konečnou cenu včetně základové desky a DPH. Pojem rodinné domy na klíč znamená, že se můžete nastěhovat do hotového domu, který si již zařídíte podle sebe. Společnost nabízí několik typových domů. Ty lze však jakkoliv upravovat v průběhu stavby i po jejím dokončení.

Firma HP Domy staví dřevostavby po celé ČR. Jako doplňkovou službu nabízí také realizace zahrad. Proto je v jejím podání pojem rodinné domy na klíč naprosto výstižný, neboť si můžete objednat rodinný dům i se zahradou, což pro zaměstnané a vytížené rodiny představuje ideální řešení jejich nového bydlení. Činnost společnosti HP Domy však není omezena pouze na dřevostavby. Portfolio společností nabízí difuzně otevřené dřevostavby, ale i zděné domy. V případě zděného domu je možnost rozhodnout se mezi cihlovými thermobloky, cihlovými bloky nebo pórobetonem. I tyto domy mohou být nízkoenergetické díky oknům s trojskly, podlahovému vytápění a dalším prvkům, které svými hodnotami tepelného odporu předčí i dřevostavby.