Dřevo a sklo jsou symbolem luxusu. Jak je prakticky využít v interiéru?

interiér
Dřevo a sklo jsou symbolem luxusu. Jak je prakticky využít v interiéru?

Dřevo a sklo k sobě úžasně ladí už od nepaměti. Společně dokáží tyto dva materiály proměnit každou domácnost v opravdu stylovou záležitost. Přesně z toho důvodu si můžete všimnout trendu, který je v posledních letech na vzestupu. Při zařizování nebo rekonstrukci domovů lidé stále častěji volí moderní prosklené interiérové dveře a na zem instalují kvalitní vinylové podlahy v dokonalé imitaci dřeva.

Při nákupu interiérových dveří a vinylové podlahy se určitě vyplatí vsadit na tradiční a prověřené značky, u kterých máte jistotu, že za své peníze dostanete nadstandardní produkt. Obojí to jsou věci, které musí být precizně zpracované, aby vám mohly spolehlivě sloužit dlouhá léta.

A protože se na trhu nachází opravdu velké množství různých vinylových podlah i prosklených interiérových dveří, připravili jsme pro vás 2 prověřené tipy, se kterými jsou zákazníci, dle prodejce Plancher, dlouhodobě spokojení.

Vinylové podlahy Moduleo – na pohled k nerozeznání od pravého dřeva

Moduleo jsou technicky vyspělé lepené a plovoucí vinylové podlahy, které do vašeho domova vnesou dokonalý komfort. Výrobci se podařil skutečně unikátní kousek. Speciální technologie embosování dodává vinylovým podlahám Moduleo doslova třetí rozměr. Z toho důvodu není povrch hladký, ale má maximálně věrohodnou strukturu přírodního dřeva.

Imitace přírodního materiálu je natolik realistická, že vinylovou podlahu od dražší alternativy vyrobené z pravého dřeva nerozeznáte. Když po podlaze přejedete rukou, ucítíte rýhy, suky i zvrásnění letokruhů.

Buďte si jisti, že vinylová podlaha Moduleo se bude ve vaší domácnosti skutečně vyjímat. Cena je přitom vzhledem ke kvalitě více než přiměřená. Proč tedy zvolit vinylovou podlahu?

Hlavní výhody vinylových podlah:

• skvělý poměr cena/kvalita

• luxusní vzhled + široký výběr z různých barev, vzorů a dekorů

• rozměrová stálost

• dlouhá životnost

• dobrá odolnost vůči vlhkosti

• ideální pro alergiky

• nadstandardní odolnost proti poškrábání a mechanickému opotřebení

• nenáročná a levná údržba

• vhodná volba i do místností s podlahovým vytápěním

Lepené vinylové podlahy Moduleo mají tloušťku 2,35 mm a nášlapnou vrstvu 0,4 mm. Pokud se rozhodnete pro plovoucí provedení podlah Moduleo, počítejte s tloušťkou 4,5 mm a nášlapnou vrstvou 0,4 mm.

Vinylové podlahy Moduleo si můžete prohlédnout a případně zakoupit zde.

Prosklené interiérové dveře Porta Doors – pořádná dávka luxusu

Porta Doors znamená ve světě dveří nadstandardní kvalitu, moderní design a neskutečně široký sortiment, ze kterého vyberete ten správný model do každého interiéru. Právě vhodně zvolené interiérové dveře dokážou dotvořit unikátní atmosféru vaší domácnosti i kanceláře.

„Kostru“ interiérových dveří Porta Doors tvoří konstrukce z kvalitního vrstveného dřeva, prvků z překližky a dřevotřísky. Na povrchu dveří může být dýha, laminát nebo třeba fólie. Při výběru vrchního materiálu určitě zohledněte, jaké místnosti budou dveře oddělovat a podle toho volte plné nebo prosklené interiérové dveře.

K vinylové podlaze Moduleo s imitací dřeva doporučujeme zvolit interiérové dveře s částečným prosklením, které do domácnosti vnesou nádech luxusu. Prosklení může tvořit čiré, matné, zvrásněné nebo různě zbarvené sklo. Nabídka je pestrá, takže záleží jenom na vás, jakou variantu zvolíte. Celou nabídku dveří Porta Doors si můžete prohlédnout a případně zakoupit ZDE.

 

Náš tip: Katalog podlah a podlahářů z Vašeho okolí naleznete na portálu Český podlahář