GrilováníPlánujete grilovačku s přáteli a chcete je okouzlit špičkovým pohoštěním? Tak to bude hračka – máme pro vás pár tipů, jak ovládnout grilování na profesionální úrovni. A co k tomu budete potřebovat? Přeci gril!

Jaký gril je správný?

Přeci ten, na kterém grilujete! Je v podstatě jedno, na jakém grilu budete grilovat. Jestli na elektrickém, plynovém, nebo na grilu na dřevěné uhlí. Jen se ujistěte, že ho umíte ovládat tak, abyste zvládli ovlivnit intenzitu plamenů.

Tip: Grily, litinové pánve, domácí udírny, grilovací doplňky a vše, co budete k přípravě dokonalé grilované pochoutky potřebovat, najdete na grilovani.cz.

Plynové grily jsou na špici

Ke špičce patří grily Weber – jsou velmi oblíbené také díky tomu, že se rychle rozehřejí a jsou okamžitým zdrojem tepla. Pokud sháníte skutečně kvalitní gril, který vám kromě peněz ušetří také čas, pak vám naprosto nejlépe poslouží gril na plyn. Už vás nebude trápit složité čištění roštu. Tentokrát stačí rošt prostě vypálit a je hotovo! Plynový gril "uvaří a uklidí", než stačíte říct "steak".

Grily na dřevo mají nezaměnitelnou atmosféru

Pokud potřebujete ke správnému grilovacímu zážitku kouř, pořiďte si gril na dřevěné uhlí. Vytvoří neopakovatelnou atmosféru a potěší vás opravdu dostupnou cenou. Jen se připravte na komplikovanější údržbu.

Grilovaný steak

Pomocník, kterého stačí zapojit do zásuvky

Uvažujete o tom, jak uspořádat večírek, dobře se najíst, ale přitom si myslíte, že nemáte kde? Pozvěte partu přátel k vám domů a udělejte si klidný nebo i divočejší večírek přímo u vás v bytě. Stačí jen zjistit, co komu chutná, vytáhnout elektrický gril z kredence na kuchyňskou linku a hodování může začít!

Jasnou výhodou těchto grilů je vysoká kvalita a spolehlivost. Nemusíte mít zahradu, ale můžete pohodlně grilovat i na balkoně či terase. Oblíbená jídla tak připravíte snadno a rychle a kromě nákupu nemusíte opustit pohodlí domova.

Komentáře   

0 #2 profile1146 2018-10-31 08:10
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://www.carolina-classic-corvettes.com/gallery/albums/userpics/10158/cheap-linux-hosting-60418.jpg
Citovat
0 #1 Dana 2018-06-13 14:45
Elektrický gril je super tam kde nemůže být plyn ani uhlí, ale chybí mu ta vůně. Ta se ničím nahradit nedá.
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit